Pretty Little Liars Summer Premiere: Tomorrow!

14. june 2011 at 19:31 | Massie <3 |  News

Á, uplně jsem zapoměla že dnes má v USA na ABC Family premiéru druhá série PLL (takže u nás bude možná už zítra nebo ve čtvrtek)!! Už jsem úplně natěšená, po takové době :-D Objevil se takový článek o druhé sérii který jsem přeložila. Ano, moje angličtina bohužel stojí za houby takže něco nedává vůbec smysl :-DVšechny oči v Rosewoodu se dívají na Ariu, Emily, Hannu a Spencer, dívky které jsou nuceny hledat pomoc. V prvním díle druhé série, jsou holky zmateny z toho, co se stalo v kostele s Ianem, a jejich rodiče je nutí mluvit s terapeutkou (Annabeth Gish). Mezitím, Caleb se vrátil za Hannou, a Spencer má zakázáno vídat se s Tobym.

Každý má co skrývat - ať je to tajný románek, kdo skutečně jsou a jaké jsou jejich skutečné záměry. Pro Ariu, Emily, Hannu a Spencer je skrývat tajemství jako druhá přirozenost, ale žít s těmi tajemstvími může být velmi těžké. Jak dlouho může být Aria s někým, s kým nesmí chodit na veřejnost? Jsou Spencer a Toby praví přátelé i když spolu nesmí být viděni? Jak pravdivá může být Emily když ani není upřímná o tom ským chce být? A jak chce Hanna jít dál když pořád chce být s tím, kdo ji zlomil srdce?

S "A" která tam venku sleduje každý jejich krok, si čtyři Lhářky možná nebudou dále muset dělat starosti se skrýváním tajemství. Mezitím, policista Garrett Reynolds plní svůj slib a bedlivě sleduje dívky - více bedlivě než si myslí. Když je Spencer hlavní podezřelá, holky si uvědomují že nejsou jediné v Rosewoodu které skrývají tajemství. Spencer si pamatuje něco, co se stalo v noci vraždy. Na základě knihy Pretty Little Liars je o čtyřech nejlepších kamarádkách (Spencer, Hanna, Aria & Emily) jejihž parta se rozpadla po zmizení jejich "královny", Alison. O tři roky později, se zase začnou kamarádit když začnou dostávat zprávy od někoho pod jménem "A" kdo vyhrožuje že odhalí jejich tajemství - včetně jednoho dlouho skrytého které si mysleli že zná jen Alison.

Po šokujícím odhalení policie, se pozornost obrátila na čtyři malé lhářky. Ale všechno směřuje k Ianovi, jak by se mohli holky mýlit? Nebo je to jen další hra, co s nimi "A" hraje? S policisty kteří se teď dožadují odpovědí Arii, Emily, Hanny a Spencer, vyjdou holky s pravdou ven o "A", nebo bude lepší nechat nějaké tajemství nevysloveny?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 hannah-montana-twilight hannah-montana-twilight | Web | 14. june 2011 at 19:51 | React

ááááá já se táák těším

2 Nicole* ->http://love-chair.blog.cz Nicole* ->http://love-chair.blog.cz | Web | 15. june 2011 at 18:08 | React

Už to jdu hledat a náhodou si to skvěle přeložila :)!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama